5 TED-виступів для тих, хто хоче відкрити власний бізнес

Займатися  власною справою та працювати самому на себе – така думка час від часу виникає у кожного. Проте завжди існує щось що нас стримує – страх провалу або ж думка, що вже запізно починати нове.) 
Пропонуємо вашій увазі добірку TED-виступів, які здатні зарядити Вас упевненістю та нададуть кілька корисних порад для того, щоб відкрити власну справу або ж дати нове життя старому. 

«Єдина причина успіху стартапів», Білл Гросс - Білл Гросс заснував чимало стартапів, і інкубував багато інших. Йому стало цікаво, чому деяким вдалося, а інші не змогли. 

«Як я став підприємцем в 66 років», Пол Таснер - Під час свого короткого, веселого та натхненного TED-виступу Пол Таснер надихає потурати своїм підприємницьким інстинктам у пошуках великого успіху.

«Дві пастки, через які підприємства зазнають невдачі – і як їх уникнути», Кнут Гаанаес - Кнут Гаанаес ділиться думками про те, як досягти балансу між вдосконаленням того, що ми вже знаємо, і вивченням абсолютно нових ідей, і розповідає, як уникнути двох основних стратегічних пасток.

«Як полегшити вибір?», Шена Іенгар - Шена Іенгар демонструє захоплюючі дослідження про те, як підприємства (та інші люди) можуть покращити досвід вибору.

«3 способи втратити контроль над вашим брендом з користю», Тім Леберехт - Тім Леберехт пропонує три великі ідеї щодо прийняття такої втрати контролю, навіть свідомо йти до цього – і використовувати ці ідеї як стимул для повторного визнання ваших цінностей.

Автор: Анна Шепеленко
 

Категорія: 

Коментарі

Коментувати